Lvl 42 2B1B Apartment With City Views - Central Cbd Location

  • 75 m²
  • 2 sovrum
  • 1 badrum

Lvl 42 2B1B Apartment With City Views - Central Cbd Location Melbourne med 2 sovrum har utsikt över havet och ligger inom 6 minuters gångavstånd från State Library of Victoria och Bourke Street Mall and Melbourne's Central. Gästerna kan använda Wi-Fi för antingen jobb eller fritid.

Den här lägenheten erbjuder gästerna balkong, sitthörna och vardagsrum, samt moderna bekvämligheter som luftkonditionering. För att förbättra din vistelse, finns en separat toalett och en dusch på boendet. Du kan också utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.

För dem som föredrar att laga sin egen mat har Lvl 42 2B1B Apartment With City Views - Central Cbd Location ett komplett kök.

Det väldigt bra läget erbjuder enkel tillgång till Melbourne Aquarium mindre än 1 km bort. Sevärdheterna inkluderar St Patrick’s Cathedral, en kort bit från den 75 m² stora lägenheten. Lvl 42 2B1B Apartment With City Views - Central Cbd Location ligger också cirka 15 minuter till fots från Carltonträdgårdarna. Du kommer att befinna dig precis runt hörnet från busshållplatsen Hardware Lane/Lonsdale Street.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Lvl 42 2B1B Apartment With City Views - Central Cbd Location Melbourne
A Cosmopolitan Hub In Cbd Centre
Mobilpris

A Cosmopolitan Hub In Cbd Centre

0 m från boendet
USD 284 USD 256
per natt
Dazzling Views From Contemporary High-Rise Living
Mobilpris

Dazzling Views From Contemporary High-Rise Living

7.0
Bra 3 recensioner
75 m från boendet
USD 111 USD 100
per natt
Modern Tokyo Pop 2Br Retreat - Melbourne Central
Mobilpris

Modern Tokyo Pop 2Br Retreat - Melbourne Central

9.7
Exceptionellt 9 recensioner
79 m från boendet
USD 253 USD 228
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Essendon Fields
    16 km

    Tågstationer

    Flagstaff Train Station
    400 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • 24-timmars säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare

    För barn

    • Bordsspel
    • Lekplats för barn
    • Spelrum

    Fritid

    • Fritids- och TV-Rum

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Hur stort är Lvl 42 2B1B Apartment With City Views - Central Cbd Location?
      Lvl 42 2B1B Apartment With City Views - Central Cbd Location är 75 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Essendon Fields
    16 km

    Tågstationer

    Flagstaff Train Station
    400 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Lvl 42 2B1B Apartment With City Views - Central Cbd Location Melbourne

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng